Other lots in this auction
-
#659
Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#617
Een volledig vel van een gnoe.
Une peau de gnou.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 200/250 -
#65
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet d’esclave en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,48 gEstimate: € 300/400 -
#713
Een Chinees porseleinen schaaltje.
Un petit plat en porcelaine de Chine.No longer availableDim. l.27,50 cmEstimate: € 60/80 -
#604
“Abstracte vlakkencompositie”. Pastel en aquarel op karton”. Draagt een handtekening ‘Donas’.
”Composition abstraite”. Pastel et aquarelle sur carton. Porte une signature: ‘Donas’.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 650/700 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#51
Een lot Franstalige boeken:- “Le palais de Fontainebleau” Een fotoboek.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 delen. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.
Un lot de livres en Français:- “Le palais de Fontainebleau” Een album aux photos.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 volumes. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#522Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100/180 -
#18
Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.
Bénitier en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.No longer availableDim. h.27 cmEstimate: € 30/40 -
#445
Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#699
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#759Hydrographic Office U.S. Navy
Een partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”.(..)
Un lot de neuf cartes nautiques, XXième siècle, années différentes:“New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”. 42e Ed. 1939.(..)No longer availableEstimate: € 80/120