#766Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
#803
#787
Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
#864Val St. Lambert
#200
#538
Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
#505
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#858
Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
#798
Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#228
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600/1000
#618
#309Joseph Colpaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox Series
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#253
#12
Drie Immerseeltjes.
#365
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700/800 -
#304André PaternotPeriod: 1894 - 1968
“Zomerse hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette estivale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#645
#31
#650
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936
”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60