Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten  de plaat.
Oosterlynck

“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.

“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.
Dim. 39 x 49 cm
SKU: 2308160540.
Category: Grafiek.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #452

    Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344
    Charles Pinot
    Period: 1817 - 1874

    “Rue Daniette à Rouen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 86/190 buiten de plaat.

    “Rue Daniette à Rouen”. Eau-forte. Signée et numérotée 86/190 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #364
    Frans Hens

    “Het vlot te Antwerpen” & “Hoevezicht”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 31/100 & 94/100 buiten de plaat.

    “Le Radeau d’Anvers” et “Vue de ferme”. Deux eaux-fortes. Signées et respectivement numérotées 31/100 et 94/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 26 & 18 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #730

    Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.

    Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #724
    Frans Masereel

    “Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.

    “Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.

    “Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #52
    Frans Verbaet

    “Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.

    “Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    V. Châtillon

    “Landschap met watermolen”. Gesigneerd en genummerd 159/250 buiten de plaat.

    “Paysage au moulin à eau”. Signée et numérotée 159/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #492

    “Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.

    “Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #394
    Johann Baptist Homann
    Period: 1664 - 1724

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.
    No longer available
    Dim. 51 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399
    Johannes Luyken
    Period: 1649 - 1712

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #392
    Georg Mathaus Seutter
    Period: 1678 - 1757

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.
    No longer available
    Dim. 48 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #519

    Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.

    Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589
    Marie-Jo Lafontaine

    Een grafisch geassembleerd werk. Toegeschreven aan.

    Assemblage graphique. Attribué.
    No longer available
    Dim. 56 x 83 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #395
    Nicolaus Jansenius

    Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.

    Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #729
    Roger Hebbelinck

    Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.

    Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #672

    Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.

    Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.

    Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #613

    Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.

    Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #188

    Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.

    Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.
    No longer available
    Dim. 1020 g Bruto
    Estimate: € 550 / 650
  • #46
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #16

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #117
    Richard Aurili
    Period: 1813 - 1914

    Een damesbuste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    Buste de dame en albâtre multicolore. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #67

    Een langgerekt siervaasje met oren van Gouda-aardewerk, versierd met een meerkleurig bloemendecor. We voegen er een kandelaar, eveneens van Gouda, aan toe. Onderaan gemerkt.

    Petit vase décoratif allongé à deux anses en faïence de Gouda, décoré de fleurs polychromes. Nous ajoutons un candélabre semblable. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #12
    Taller Tinta

    Een lot decoratieve vogels van verzilverd metaal, bestaande uit vier paren en drie enkele exemplaren, versierd met gegraveerde motieven.

    Lot d’oiseaux décoratifs en métal argenté, quatre paires et trois simples. Motifs gravés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.

    Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.

    Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.

    Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.
    No longer available
    Dim. 95,27 g
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More