Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Marine”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

“Marine”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

“Marine”. Huile sur panneau. Porte une signature.
Dim. 61 x 51 cm
SKU: 0602180532.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #532
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #554
    Alfred Jos Auguste Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #69
    Jan Janssens

    “Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #945

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #26

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir et une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #709
    Ferrari & Co

    Mandoline. Binnenin gemerkt.

    Une mandoline. Porte une marque à l’intérieur.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #514

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #570

    Een eikenhouten salon met gecanneerde ruggen en leuningen en met klauwpoten vooraan, bestaande uit een driezit (200 x 90 x 75 cm)en twee armstoelen (80 x 90 x 75 cm) met kussen van amberkleurig fluweel. Engelse stijl, omstreeks 1930.

    Salon en chêne aux dossiers et accoudoirs cannés. Pied griffes à l’avant. Comprenant un canapé trois places (200 x 90 x 75 cm) et deux fauteuils (80 x 90 x 75 cm) aux coussins en velours ambre. Style anglais, vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #705

    Een achthoekig bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout.

    Table d’appoint octogonale en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #986

    Een ronde gefineerde salontafel met marmeren blad, rondom versierd met porseleinen plaquettes. Lodewijk XVI-stijl.

    Table de salon ronde en bois de placage de style Louis XVI. Tablette en marbre entourée de plaquettes en porcelaine.
    No longer available
    Dim. Ø 81 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #289

    Een serveerbestek van zilver (zonder keuren) en ivoor, we voegen er een gebraadvorkje van verzilverd metaal en been aan toe.

    Un couvert de service en argent et ivoire (sans poinçons). Nous ajoutons une fourchette à viande en métal argenté et os.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #1018

    Drie diverse beeldjes van porselein en biscuit.

    Trois statues différentes en porcelaine et biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    Een replica van een oude karabijn.

    Une réplique d’une vieille arme à feu.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More