Similar lots by type
-
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882
“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#669G. Pynaert
“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400/600 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#219
“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240/300 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#242
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#77
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#602
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: ‘Heerup’.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Heerup’.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 420/480 -
#367
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Twee oude strips van omstreeks 1937.
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Deux anciennes bandes-dessinées, vers 1937.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#519
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Schilfer.
Une coupelle en porcelaine de Chine, décor polychrome d’un oiseau et fleurs. Eclat.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50/70 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 80,55 gEstimate: € 1600/2000 -
#206
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300 -
#705
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80 -
#204
“Landschap met vier figuren en runderen.” Olieverf op doek, Italiaanse school, XVIIde eeuw.
”Paysage, boeufs et quatre personnages”. Huile sur toile. Ecole italienne, XVIIième siècle.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 650/700 -
#103
Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#199Peter van den VeldePeriod: 1634 - 1723
“Hollandse en Engelse schepen bij een kuststad”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Navires hollandais et anglais près d’une ville côtière”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 1500/2000