Similar lots by type
-
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882
“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#669G. Pynaert
“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#219
“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240/300 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400/600 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#164
“Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.
”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 160/180 -
#461
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#235
Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#47
Een paar messingen kandelaars in gotisch-romaanse stijl.
Deux chandeliers en laiton, style gothique-roman.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#553
Een Chinese porseleinen dekselvaas met een decor van vruchten.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine au décor de fruits.No longer availableDim. h.42 cmEstimate: € 260/300 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#491
Een gele Chinese porseleinen schotel met reparaties.
Un plat en porcelaine de Chine jaune, quelques réparations.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25/40 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#720
Een mahoniehouten kuipfauteuil in regencestijl met drie bijpassende voetbankjes.
Un fauteuil de style Régence, avec trois repose-pieds assortis.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 60/100 -
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Vrouw met bloemen in een Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#22
Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120/200