Similar lots by type
-
#289‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#79Alfred PieterceliePeriod: 1879 - 1955‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.
'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back. -
#39‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.
'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet. -
#274Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#162Francois Dumont“De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.
"The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned. -
#262Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#264Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
Other lots in this auction
-
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#283Louis BlancPeriod: 19e eeuw‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.
'History of the French Revolution', by Louis Blanc. 2 volumes, undated. -
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf. -
#100Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.
Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.Place a bid ›Estimate: € 800 / 1100 -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#326Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A floor lamp with embossed brass base, damaged shade. -
#167Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Tsjeljabinsk Oblast, Rusland. Gestempeld 1915.
A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust arms factory. Chelyabinsk Oblast, Russia. Stamped; 1915. -
#373Catherine Dossogne“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil. -
#127Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow.

