Other lots in this auction
-
#244Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#307
Een lot van 24 oude bronzen gedenkmunten en medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Lot de 24 anciennes monnaies et médailles commémoratives en bronze aux dessins de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#489
Metalen spiegel stijl Armand.
Miroir en métal style Armand.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#149Jos De Swerts
“Stilleven met kip en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au poulet et aux oignons". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#191
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700/800 -
#355
Een oud weegschaaltje met gewichten.
Une vieille balance avec des poids.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 25/35 -
#241
Een paar messingen wandlampen met bol glas.
Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#201
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#144
“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 280/360 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200/250 -
#33Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70/120 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80