Other lots in this auction
-
#100Een 18 K witgouden hanger bezet met twee kleuren briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de deux couleurs de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 400 / 450 -
#697Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#351Val Saint LambertEen presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#107Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Hom Ruinsteds“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
« Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een staande asbak van smeedijzer met luciferhouder, versierd met rozenranken.
Un cendrier sur pied en fer forgé avec porte-allumette, décoré de vignes roses.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 35 / 45 -
#620Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#589“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
"Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.No longer availableDim. 34x24cmEstimate: € 200 / 300 -
#62Jos Martin“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
“La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60

