#557
#79Marie Calot
“Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cap d'Ail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150/200 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een eikenhouten wandconsole met drie leggers en twee laden.
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#641
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
#372
Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Horloge à eau en bois et laiton. Inscrit L. Wimbush fecit AD de Yerolde Town York 1685. Réplique.No longer availableDim. H:82cmEstimate: € 70/100 -
#679
Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 60 x 44 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#218
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableDim. Ø:27cmEstimate: € 50/80 -
#96
Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.
Une commode avec un grand et trois petits tiroirs et un vantail ouvrant.No longer availableDim. 89 x 151 x 53 cmEstimate: € 60/100