Similar lots by type
-
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#246
Een massief eikenhouten pupiter/kastje, aan de 4 zijden afgewerkt om als vrijstaand meubel te kunnen dienen. 19e eeuws.
A solid oak lectern/cabinet, finished on all 4 sides to be used as a freestanding piece of furniture. 19th century. -
#236
Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#336
Een handbeschilderde houten piëdestal. Draagt een bordje met opschrift: Les membres honoraires de la sociéte philharmonique Ostendaise a leur president Ed Decuyper, le 21 novembre 1898.
A hand-painted wooden plant stand. Bears a plaque with the inscription: The honorary members of the Ostend Philharmonic Society to their president Ed Decuyper, on November 21, 1898. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#599
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
A 19th-century Chinese hand-knotted carpet in shades of brown. -
#519Jean-Baptiste Daveloose
“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens."
Other lots in this auction
-
#166
Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.
A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures. -
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom. -
#6
Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. 1 lade en spiegel binnenin. Barst in bovenblad.
A walnut sewing table, solid with veneered top. 1 drawer and mirror inside. Crack in the top. -
#171Pierre Cardin
Een vintage krokodillenlederen handtas met kunststoffen handvat. Met bijhorende stofzak.
A vintage crocodile leather handbag with plastic handle. Comes with a fabric dust bag. -
#465
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
An 18 kt white and yellow gold ring set with four small diamonds and a pearl. -
#401Arca
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
A multi-colored porcelain lamp with a sculpture of 2 birds of paradise. Wiring missing. Bottom signed, back marked Arca, Italy. -
#666
Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu. -
#342
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. -
#484Jan Vercruysse
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
"John Cale". Spray paint on canvas. A modernist work by Antwerp artist Jan Vercruysse, Maur-Ice. The canvas has a small tear in the upper right corner. Not signed. -
#378
Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
A lot of four French kepis including one from the Foreign Legion.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#435
Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
Twelve colored wine glasses of Bohemian glass. -
#214
“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.