Similar lots by type
-
#330
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#55
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000/1200 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300/350 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#160
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800/1000 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#170
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,25 gEstimate: € 2300/2500 -
#1024
Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/500 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250/350 -
#400
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#300
Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300/3500 -
#325
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 650/750 -
#1102
Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1100
Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#1092
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550/650
Other lots in this auction
-
#793
Een lotje, bestaande uit twee XIXe eeuwse metalen moriaantjes met mand (Eén mandje manco en slijtage). We voegen er een meerkleurig vaasje met een profiel van een geblinddoekte man aan toe. Omstreeks 1800.
Un petit lot comprenant deux maures du XIXième siècle avec un panier (un panier est manquant). Nous ajoutons un petit vase avec un profil d’un homme avec un bandeau aveuglant. +- 1800.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#263
Een verzilverde set eierdopjes, zes stuks en een mosterdpothouder in Belgisch zilver van tweede gehalte (glas ontbreekt).
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#126
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/180 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#936
Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.
Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 300/600 -
#342Petrus Paulus II SchiedgesPeriod: 1860 - 1922
“Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.
“Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 280/240 -
#429Tiona
“Oriëntalistisch koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Tunis, 1926.
“Couple orientaliste”. Huile sur panneau. Signé et daté Tunis, 1926.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#896Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#805
Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.
Une petite table ronde en bois laqué noir et décor de fleurs peint à la main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#19H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60