Other lots by Barbie
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#564Barbie
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#484Barbie
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#232
“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#392Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Punto d’Incontro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2020.
Punto d'Incontro. Huile sur toile. Signée et datée 2020.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 300 / 400 -
#378Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133
Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#650
Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.
Divers auteurs flamands et internationaux. Bibliothèque Het Laatste Nieuws. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. De Conscience (1) à Grimm (35). Numéro 10 The Shining double.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#54Josée Melsen
Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225
Een 18 K roze gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
Un bracelet en or rose 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,05 ct.No longer availableDim. 6,98 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#477
Een dekselvaas van Chinees porselein.
Un vase en porcelaine de Chine avec couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296
Een gepolijst marmeren zuiltje.
Une colonne en marbre poli.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80