Other lots by Barbie
-
#654BarbieSilken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#564BarbieGreat eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#644BarbieRose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#574BarbieSpecial edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#624BarbieHappy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#634BarbieWedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#594BarbieGreat era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#584BarbieGreat eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#614BarbiePromenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#524BarbieMy fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#604Barbie40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#504BarbieThe peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#514BarbieThe flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#494BarbieBarbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#474BarbieHet zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#484BarbieEnchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#464BarbieAssepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#434BarbieMillenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#444BarbieMarilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#424BarbieVincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#404BarbieGreat eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#414BarbieGreat eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#28“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Zowa“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#99Adèle Koekkoek“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#571Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
Composition abstraite au crayon vert sur papier. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#678Twee oude collectebussen, waarbij één van gebeeldhouwd eikenhout en één van zink.
Deux anciennes boîtes de collection, l'une en chêne sculpté et l'autre en zinc.No longer availableDim. h: 2à & 19 cmEstimate: € 35 / 40 -
#238JRO GlobusEen vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#58Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#240Een parelhalssnoer met een 18 K witgouden slot.
Collier de perles avec fermoir en or blanc 18 K.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.
Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#503Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Léon JaminPeriod: 1872 - 1944“Meertje in de omgeving van Genk”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Lac près de Genk. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 150

