#652
Lot en porcelaine de Canton multicolore comprenant une tasse et une soucoupe, deux plats divers et un bocal à couvercle. Le tout à décor typique de personnages, fleurs et papillons en découpes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#349
#456
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een getorste glazen kandelaar en een bonbonschaal met deksel (gemerkt Watford Crystal) en een kalebasvaas van kristal. De eerste en laatste gemerkt van Baccarat.
#272Louise-Maria Servaes
#509
Een grote Balinese schildering op zijde.
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#381
Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.
#187Val Saint Lambert
#289
Une paire de bougeoirs en bronze doré, servant de pieds de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45