Similar lots by type
-
#37
Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#45
Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#53
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#113
Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.
Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15/20 -
#117
“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#118
“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#39
“De kantwerkster”. Een beeld van pijpaarde met een meerkleurig glazuur. We voegen er twee vaasjes van Vlaams aardewerk aan toe.
“La dentellière”. Statuette en terre de pipe à glaçure polychrome. Nous ajoutons deux petits vases en grès belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#111
“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 55 cmEstimate: € 40/50 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#54
Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee kleine vaasjes, twee koro’s, een juwelendoosje en een lampvoetje in de vorm van een olifant.We voegen er drie eierdopjes aan toe.
Lot de faÏence de Satsuma comprenant deux petits vases, deux koro, une boîte à bijoux, un pied de lampe en forme d’éléphant. Nous ajoutons trois coquetiers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#116
Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60/80 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#43
“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#65
Een schotel van Satsuma-aardewerk met een handgeschilderd decor van een pauw.
Plat en faïence de Satsuma à décor d’un paon peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 20/25 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#41
Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#46
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#51
Een lot van vier voorwerpen, bestaande uit een klein bronzen mandje met een decor van kastanjebladeren, een messingen kandelaar op drie draakvormige pootjes, een bronzen vaasje met druivenranken en een messingen kandelaar, gedragen door een klassieke voruwenfiguur.
Lot de quatre objets comprenant un petit panier en bronze à décor de feuilles de châtaigne, un candélabre en laiton sur trois dragons, un petit vase en bronze aux vignes, un candélabre en laiton porté par une femme classique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#73
Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#172
Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 15/25 -
#155
Een lot van vier verschillende serveerschotels van verzilverd metaal.
Lot de plats de service en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#174
Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100 -
#85
Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.
Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 10/15 -
#23
Een sierstuk van monochroom wit biscuit in de vorm van een jongen, een meisje en een zwaan bij een fontein. Met bijgevoegd marmeren voetstuk.
Pièce décorative en biscuit monochrome blanc représentant un garçon, une fille et un cygne près d’une fontaine. Base en marbre rapportée.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20/25 -
#162
Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 60/90 -
#44
Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50/60 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20