Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon
Fang

Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.

Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.
Dim. 36 x 24cm
SKU: 0703230617.
Categories: Afrikaans, Hout.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Fang

  • #637
    Fang

    Deurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.

    Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 38 x 27cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #435

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #436

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #445

    Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.

    A Louis XV table. Marquetry, gilded and with floral motif.
    No longer available
    Dim. 66 x 72,5cm
    Estimate: € 225 / 250

Other lots in this auction

  • #638

    Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.

    A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.
    No longer available
    Dim. h 33cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #135

    Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.

    A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.
    No longer available
    Dim. L: 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #573

    Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.

    A calendar from 1863, a letter holder and a candlestick. All brass.
    No longer available
    Dim. H: 16-21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #62
    G. Verhoeven

    “Jagers in het bos.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Hunters in the Woods." Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #449

    “Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.

    “Man walking in the snow.” Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    lot van 2 Italiaans porseleinen vazen met deksel, gemarkeerd onderaan Sona Verona, Made in Italy, vogels met bloem en tak decor.

    A lot of 2 Italian porcelain vases with lid, marked on the bottom Sona Verona, Made in Italy, birds with flower and branch decoration.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469
    Charles Melokoff

    “Waterdraagster in oriëntaals straatzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Water-carrier in oriental street view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 84 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #142
    Felicien Rops

    “Jong Boerenpaar”. Gekleurde gravure. Gesigneerd in de plaat.

    "Young Farmer Couple". Coloured engraving. Signed in the plate.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #443

    Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.

    A Chinese jewellery box with matching lock.
    No longer available
    Dim. H: 22 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #168

    “De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.

    “The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.
    No longer available
    Dim. 471,50g en 11,88g 999‰
    Estimate: € 300 / 400
  • #503

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas. Afgebeeld met draak en bloemen decoratie.

    A large Chinese porcelain vase with lid. Depicted with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 94cm
    Estimate: € 675 / 700
  • #649

    Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.

    A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More