#426
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936
”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#62Bichebois
#207
Een etui met zes messen van parelmoer.
#291
Een Zaanse klok. Compleet.
#225
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250/1350 -
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850/950 -
#20
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450/550 -
#899
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#301
Un lot de matériel de photographie, comprenant e.a. une Voigtländer Bessa, une Nikon avec différentes lentilles, une Minolta Vectis, ...No longer availableEstimate: € 120/200