#365Pazuki London
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#195Louis Vuitton
#299
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56
Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Louis Vuitton
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457
Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
#781
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
#291
”Anvers à travers les ges”. 2 parties. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
#733
“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
#458
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 120