#21
#555
Een moderne lederen armstoel met elektrische bediening.
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#507
“Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
#754Felix Timmermans
“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#162Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#604
#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60