Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.

Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.

Un tapis mural mécanique. Avec certificat.
Dim. 295 x 130 cm
SKU: 2603190776.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #776
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #802
    Roger Somville

    “Personages”. Litho. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Une lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #309
    Joseph Colpaert

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #455
    Matchbox Series

    Een lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 7, 23, 48.

    Un lot de quatre véhicules Matchbox. resp. 1,7,23,48.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #610

    Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #709
    William Degouve de Nuncques
    Period: 1867 - 1935

    “De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.

    ”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #791

    Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.

    Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #37
    Val St. Lambert

    Twee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux petits vases côtelés, dont un vert et l’autre vert-jaune dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353

    “’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.

    ”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 105 x 104 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #579
    Panamarenko

    “Luchtschip”. Een gesigneerde poster.

    ”Navire aérien”. Un poster, signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More