Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.
Noél Jourdan

‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.

"Mediterranean view with boats", oil on canvas, signed Noél Jourdan.
Dim. h 50 x b 99 cm
SKU: 2609230269.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #284
    Charles Swyncop

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "A village view." A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.

    A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.
    No longer available
    Dim. 11 x 26 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #383

    Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.

    An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #239

    “De verboden lectuur”. Een pastel op papier.

    “The forbidden reading”. A pastel on paper.
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #621

    Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.

    A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.

    An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.
    No longer available
    Dim. 214 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #533

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselpotten met fo honden in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø28cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #129
    Wallaert

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #48
    Christofle, France

    Twaalf kreefthaakjes, twaalf koffielepeltjes en een serveerlepel van verzilverd metaal. Gemerkt en in oorspronkelijke doosjes

    Twelve lobster picks, twelve coffee spoons, and one serving spoon made of silver-plated metal. Marked and in original boxes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #691

    Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

    A lot of tin trains from the mid-20th century with a piece of track, locomotive and tender, and 2 additional wagons from JEP, France, 3 open wagons from Marklin, and 1 Shell tank wagon from Hornby-Meccano. All in gauge O. Attached is a recent tin airplane.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #423

    Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.

    A Marklin HO locomotive, BR204, 3449, Hamo 8349 in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #671
    Hamadan

    Een Oosterse handgeknoopte loper van wol.

    An Oriental runner. Hand knotted wool.
    No longer available
    Dim. 301 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More