Similar lots by type
-
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#554
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#512
“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250/300 -
#460
“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#480
“Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.
”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 160/200 -
#524
“Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.
”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 600/700 -
#621
Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#318
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#514
“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800/1200 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80/100 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#470
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#542
“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400/440
Other lots in this auction
-
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#472Will Soudijn
“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50/70 -
#798Toulet Excelsior
Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#713Nimy
Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 60/100 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Une bague en or jaune 18 ct, décoration filigranée et sertie d’une ambre.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 400/500 -
#151
“De witte”. Bronzen borstbeeld naar Patris. Op marmeren sokkel.
”De Witte”. Une statue en bronze d’après Patris. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#753
Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller
Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#775
Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80/100 -
#95
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 500/600 -
#150
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700/1900 -
#20
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150/250