Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mediterraan kuststadje”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘WK’.

“Mediterraan kuststadje”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘WK’.

Ville côtière méditerranéenne . Aquarelle sur papier. Monogrammé WK.
Dim. 22,5 x 25,5 cm
SKU: 9903210069.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #69
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #25

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 10,34 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #75

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #639

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 48 cm)
    Estimate: € 80 / 100
  • #387

    Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.

    Un instrument à cordes fait avec une carapace de tortue.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #38
    Val-Saint-Lambert

    Kratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #449
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Signées et datées respectivement 2004 et 2008.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 30 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #279

    “Het Schip”. Zeefdruk naar Dali. Gesigneerd en genummerd 16/300 buiten de plaat.

    The Ship . Sérigraphie d'après Dali. Signée et numérotée 16/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #368

    Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.

    Un lot de trois groupes de musique en porcelaine multicolore, deux est-allemands et un italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128

    Indische houtsculptuur met paardenkop.

    Sculpture indienne en bois avec tête de cheval.
    No longer available
    Dim. L. 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #356

    Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.

    Jardinière octogonale en ronce avec récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #522
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Vrouw en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 28/50 buiten de plaat.

    “Femme et enfant”. Litho. Signée, datée 97 et numérotée 28/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 99 x 77 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #253

    De H. Nicolaas. Een handgeschilderd Russisch icoon met verzilverde riza.

    St. Nicolas. Une icône russe peinte à la main avec une riza argentée.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More