Other lots in this auction
-
#333
Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#508
Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze.No longer availableDim. (h: 46 cm)Estimate: € 120 / 200 -
#16
Een lot van zes porseleinen apothekerspotten met een Japans decor van vogels.
Un lot de six pots de pharmacie en porcelaine avec un décor japonais d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#97Max Klagemann Nachf., Hamburg
Een charcuteriebestek van staal, verzilverd metaal en parelmoer met een getorst motief, bestaande uit zes vorkjes en zes botermesjes. In oorspronkelijk etui.
Couverts de charcuterie en acier, métal argenté et nacre avec un motif torsadé, composé de six fourchettes et six couteaux à beurre. Dans l'étui d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#657
Een lot verzilverd metaal.
Un lot de métal argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#359
Een zeefdruk en een ets, beide buiten de plaat gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op resp; 100 & 150 exemplaren.
Une sérigraphie et une eau-forte, tous deux signées Picasso hors planche et numérotées respectivement à 100 et 150 exemplaires.No longer availableDim. 16,5 x 13 & 11 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101
“Liggende jongen met hoed”. Een bronzen beeldje.
Garçon couché avec chapeau . Une statue en bronze.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#125
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22 gEstimate: € 650 / 750 -
#318
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#656
Een kom van Imariporselein met opengewerkte rand. Bijgevoegd zes kopjes en en zes kommetjes.
Bol en porcelaine d’Imari avec bord ajouré. Ainsi que six tasses et six petits bols.No longer availableEstimate: € 140 / 150 -
#54Alice ColinPeriod: 1878 - 1962
“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Vue de la Schuttershofstraat à Diest” . Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#179Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865
“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 600 / 800