Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mediterraan kuststadje”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘WK’.

“Mediterraan kuststadje”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘WK’.

Ville côtière méditerranéenne . Aquarelle sur papier. Monogrammé WK.
Dim. 22,5 x 25,5 cm
SKU: 9903210069.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #69
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428

    Een albasten siercoupe op voet.

    Coupe en albâtre sculpté sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #200

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 39,37 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #599

    Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.

    Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.
    No longer available
    Dim. H.43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #170

    Een herdenkingsmunt van Expo 58 geelgoud 900/1000 met hanger en slot van 18 K. geelgoud.

    Médaille commémorativede l’Expo 1958 en or jaune 900/1000, pendentif et fermoir en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. munt 10,63 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #616

    Een eikenhouten koffer in régencestijl.

    Un coffre en chêne de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. b: 132 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #642
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #690

    4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.

    4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.
    No longer available
    Dim. (91,05 g)
    Estimate: € 30 / 40
  • #333

    Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.

    Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #139
    Georges Steel
    Period: °1923

    “Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #89

    Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.

    Affiche pour Les Caprices de Goya. Galerie Berggruen. Paris 1977.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #307
    Estée Lauder

    Een grote factice voor het parfum ‘White linen’.

    Une grande factice pour le parfum Lin blanc .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More