Other lots by W.O. Johann
#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#662Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#98Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.
#133H Luppens, BertiniEen zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#609“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
#663MuranoEen paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
A couple of Murano clowns with various colors in the crowd.No longer availableDim. 30 en 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#408Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
A piece of side furniture in walnut veneer with drawer and raised top edge.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 200 / 300