Similar lots by type
-
#304J. Henrich“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien et terrier de lapin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#114Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320 / 360 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#112Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#109de LanghePortretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.
Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.No longer availableDim. 93 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289L. Van Lint“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#729Jozef MousPeriod: 1896-1968“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#439Dieltjens“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Carl Berckmans“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Jos Bakx“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Josef Schakewits“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260 / 300 -
#104Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954“Branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Felix De Boeck“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850 / 850 -
#354“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#665Zero HalliburtonEen licht beige cosmetica case van aluminium.
Vanity-case en aluminium beige clair.No longer availableDim. 21 x 40 x 23 cmEstimate: € 230 / 280 -
#297Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 90 -
#780Hoyland Sport 89Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40 / 80 -
#536HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438Een grote en zes kleine schalen van blauw glas met handgeschilderde witte decors.
Un grand et six petits plats en verre bleu, décor blanc peint à la main.No longer availableDim. Ø: 18 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464Radu Deca“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#267Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5de druk. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, slijtage aan cover.
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5e édition. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, usures à la couverture.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#24Bruno DyckmansPeriod: 1920-1998“Tekenaar”. Sanguinetekening. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1960.
”Dessinateur”. Une sanguine. Signée au dos et datée 1960.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#301Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
Deux porte-chapeaux ou porte-perruques antiques en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#759P.V.H.“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
“Main mécanique et rose”. Litho. Monogrammée, datée 1969, numérotée 2/25 et E.A.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
Un sapin de Noël en métal blanc à douze bougeoirs.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80

