Similar lots by type
-
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#371
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
Deux livres documentaires concernant les antiquités et l’argent.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#775
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#29
“Neerhofscene”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#795
Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
Lot de 23 oeufs en différents minéraux et de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450/550 -
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre homme en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 72,79 gEstimate: € 2000/2200 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#237
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300/350 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#241
Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
Statue en bois et plâtre représentant un saint sur une nuage. Polychromie et dorure en bon état. Début du XIXe siècle. Une main endommagée. Base en noir et or aux initiales S.J.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 300/400 -
#201
Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.
Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.No longer availableDim. h: 52 + 23 cmEstimate: € 400/600