Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.
Koos Van der Kaay
Period: 1900 - 1976

“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.

“Fille”. Statuette en terre cuite sur socle en pierre.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2909150031.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #580
    Jean Delatour

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #585
    Emporio Armani

    Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.

    Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #540
    Swatch

    Een automatische horloge. Swiss made.

    Montre automatique. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #449
    Vic Gentils

    “Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.

    “Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #605
    Besancon Duny Mawi

    Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.

    Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #595

    Een lot van 10 verschillende horloges.

    Lot de 10 différentes montres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #435

    Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.

    Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. ± 182 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #560
    Storm

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.

    Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #575
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Rodania Chronograph

    Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).

    Montre homme à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #590
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.

    Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #735

    Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).

    Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #610
    Rolex Perpetual

    Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).

    Montre homme des années 50 (verre à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.

    Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #565
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #803

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #618
    Corgi Toys #336

    James Bond’s Toyota met oorspronkelijke doos en personages.

    La Toyota de James Bond dans la boîte d’origine et avec personnages.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #45

    Twee 18 karaats geel gouden sterrenbeelden: een waterman en een leeuw.

    Deux signes du Zodiac en or jaune 18 ct : verseau et lion.
    No longer available
    Dim. 7,54 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #272

    “Jachttrofee”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd Em. Peeters.

    “Trophée de chasse”. Huile sur toile. Signée au verso: Em. Peeters.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #368

    Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.

    Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #342
    H. Contryn

    “Stilleven met fruit, bloemen en een papegaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits, aux fleurs et au perroquet”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #500

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,22 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,22 ct.
    No longer available
    Dim. 6,80 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #22

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw

    “Vierge à l’enfant”. Huile sur panneau. Probablement XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #60

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,0 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #546

    Een eikenhouten klapbureau met drie grote laden en achter het geparketteerde klapblad 14 kleine laden en een secreet. Gedeeltelijk tijdperk Lodewijk XV.

    Bureau à abattant en chêne ouvrant à trois grands tiroirs. Derrière l’abattant parqueté pigeonnier à 14 petits tiroirs et un secret. Partiellement époque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #671

    Een lot van drie miniatuurauto’s: - “Humber Hawk” Dinky Toys - “A.C. Aceca”. Dinky Toys No. 167. - “Chevrolet Corvair” Corgi Toys

    Lot de trois voitures miniatures: - “Humber Hawk” Dinky Toys. - “A.C. Aceca”. Dinky Toys No. 167. - “Chevrolet Corvair” Corgi Toys.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #523

    Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.

    Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More