Similar lots by type
-
#173Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#683“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#397Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#41Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.
Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#635Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#203“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550 / 650 -
#251“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#733Een Japans bronzen vaasje.
Petit vase en bronze japonais.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#693Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#378“Indiaan bij kano” Een handgeschilderd beeldje van lood (?). Omstreeks 1900. Eén handje manco.
“Indien près d’un canoë”. Statuette en plomb (?) peinte à la main. Vers 1900. Une main manquante.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#508Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121“Maria Hemelvaart met engelen”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Achteraan gemonogrameerd ‘A.S.’.
“Assomption aux anges”. Sculpture en bois. Monogrammée A.S. au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500 / 600 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#595Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#387“Kastelen in België”. Twee delen in één huls. Geheime kastelen. Zijsporen, Kunst op het Spoor. An unexpected journey. twee delen in één huls.
“Châteaux en Belgique. Deux volumes dans un étui. “Châteaux secrets”. “Zijsporen, Kunst op het Spoor”. “An unexpected journey”. Deux volumes dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.No longer availableDim. 25 x 30 en 15 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#304C. Van Reken“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 75 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 150 / 200 -
#503SteiffTwee reclamepanelen in email.
Deux panneaux publicitaires en émail.No longer availableDim. L. 40 - 48 cmEstimate: € 40 / 50




