Other lots by Goebel
Similar lots by type
-
#26Koffieservies, interbellum. Bestaande uit een koffiekan, een melkpotje, een suikerpotje (deksel ontbreekt) en 11 dessertborden.
Service à café des années 30. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier (couvercle manque) et 11 assiettes à dessert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#122Een siervaasje en -flesje van meerkleurig en verguld porselein. Het eerste versierd met engeltjes en vogeltjes in hoogreliëf, het tweede met bloemen. Het eerste gemerkt maar op meerdere plaatsen beschadigd.
Vase et flacon décoratifs en porcelaine polychrome et dorée. Le premier décoré d’angelots et d’oiseaux en relief, avec marque et plusieurs accidents, le second aux fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.
Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.No longer availableOnline onlyEstimate: € 180 / 240 -
#103Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#46Boch4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van Ste. Cecilia en St. Stefanus. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.
Quatre assiettes commémorant la Société des Archers HGRK en 1956. Deux assiettes avec Ste Cécile et St Etienne. Nous ajoutons 2 assiettes marqués de Gien aux cartouches représentant des saints de patronage et 4 assiettes plates et un plat à l’inscription “Société Royale St Sebastien à Bruges” en cartouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#36Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#111Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee meisjes, een zittende pijpenroker en een moeder met kind. Geen merken, begin XXe eeuw.
Lot de porcelaines polychromes comprenant deux fillettes, un fumeur de pipe assis et une mère à l’enfant. Sans marques, début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#109“Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.
“Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#123“Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#45Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.
Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#42Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#159“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#17Koperen kistje bewerkt met middeleeuws taferelen.
Petit coffre en cuivre décoré de scènes médiévales.No longer availableOnline onlyDim. L: 21 cm; B: 11 cm; H 8,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#98Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#32Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#33“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50 / 100 -
#76“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75“Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Vier oude gravures door Martinet.
“Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Quatre anciennes gravures par Martinet.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#77Drie Egyptische schilderingen op papyrus.
Trois peintures égyptiennes sur papyrus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 20 -
#56Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#80“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproducties van bekende foto’s, resp. 3 en 2 stuks.
“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproductions de photos populaires resp. 3 et 2 pièces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

