Similar lots by type
-
#44Alfons Vermeir“Hoevezicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#74E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#679“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Jan De Bie“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359L. Deschamps“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#292V. Tsepov“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240 / 320 -
#669“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#449Miton GeirnaertEen lot van drie herenportretten. Gouache op papier. Allen gesigneerd en twee gedateerd ‘33.
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#282J. Derk“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Joseph Van SeverdonckPeriod: 1819 - 1905“De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#474Ernest Herman“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750 / 850 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Etienne Le Compte“Koloniale woningen te Sydney”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Habitations coloniales à Sydney”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#253Een kam en een spiegel van zilver. In etui.
Un peigne et un miroir en argent. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#153Een driedelig koffiestel van Naams aardewerk met zilveren monturen, bestaande uit een kan, een suikerpot en een melkkannetje. Deksel van de suikerpot beschadigd. XIXe eeuw.
Une service à café trois pièces en faïence de Namur avec montures en argent. Comprenant une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Couvercle du sucrier est endommagé. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#525Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#318Lladro“Balletdansers.” Een lampenvoet van polychroom porselein. Gemerkt.
“Danseurs”. Pied de lampe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#660Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir sculpté style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#561Een rechthoekige Famille-Noire vaas van Chinees porselein gedecoreerd met figuren.
Un vase famille-noire en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#161Fabris - Italy“Moeder bij haar kind”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Mère et enfant”. Groupe en porcelaine polychrome et dorée. Marque à la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#364Boch KeramisEen eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#795Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.No longer availableDim. 12 x 21 & 21 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62Jos Van de Wal PernéPeriod: 1877 - 1941“Kerkinterieur”. Een zeefdruk. In de plaat gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Une sérigraphie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 25 / 30 -
#647Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120

