Other lots by Charroy
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100
#460Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer sculpté style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#448Twee gefineerde XIXe eeuwse kistjes, waarbij één met schildersmaterialen. De tweede te herstellen.
Deux petit coffrets en bois de placage du XIXème siècle, dont un avec du matériel de peintre, le deuxième à réparer.No longer availableDim. 19 x 27 & 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#7Een inktstel van Brussels porselein, versierd met vergulde motieven en getooid met een gepolychromeerde liggende leeuw met eronder de Belgische wapenspreuk. XIXe eeuw. Zonder recipiënten.
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#690Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#429Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Zicht op Antwerpen”. Gravure. Gesigneerd.
#51Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#163Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
Un bol en porcelaine de Chine, décor d’un chien Fo.No longer availableDim. Ø 44 cmEstimate: € 260 / 280