Other lots by Lladro
-
#281LladroDrie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 40,5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#353LladroEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#343Lladro“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#313LladroTwee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#729Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#167Een paar bronzen vaasjes, versierd met engeltjes en op rood marmeren voetstukje.
Une paire de petits vases en bronze, décoration d’anges et sur socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550 / 650 -
#696Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
Deux violons et archets dans un coffre.No longer availableDim. l: 52 cm en l: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Een japanse netsukevitrine van ijzerhout.
Une vitrine à netsuke japonaise en bois de fer.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707Een schotel van Chinese rode lak met een reliëfdecor van vruchten en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Un plat en laque de Chine rouge au décor en relief de fruits et de chauves souris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#301Tafelklok van mahoniehout.
Une horloge de table en acajou.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#371Val St. LambertEen coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#793Val St. LambertEen reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#374Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met acht kleine diamantjes oude slijp en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de huit petits diamants ancienne taille et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 250 / 350

