Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Alka Kunst Bavaria

“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.

"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.
Dim. h: 17,5 cm
SKU: 2806220335.
Category: Porselein.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Alka Kunst Bavaria

  • #331
    Alka Kunst Bavaria

    “Fluitspeler” & “Vogelhandelaar”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. No. 387 & 364. De eerste gesigneerd G. Bockmann.

    "Joueur de flûte" et "Marchand d'oiseaux". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées. N° 387 & 364. La premier signée G. Bockmann.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More