Other lots by Goebel
-
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#745GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.
Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.No longer availableDim. h: 13 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#449Goebel“Land in sight”. Een groepje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel, uitgegeven naar aanleiding van de 500ste verjaardag van de ontdekking van Amerika door Columbus. Gemerkt en genummerd 23649/30000 en met medaille. 1992.
Terre en vue . Un groupe de porcelaine multicolore conçu par MI Hummel, publié à l'occasion du 500e anniversaire de la découverte de l'Amérique par Columbus. Marqué et numéroté 23649/30000 et avec médaille 1992.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Goebel“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#437GoebelEen lampenvoetje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje met een bloem op een bankje bij een boom. Gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore en forme de garçon avec une fleur sur un banc près d'un arbre. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cm (met kap)Estimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120

