#463
#381
A pair of Chinese porcelain miniature gourd vases with a red and blue flower decoration in Imari style.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Arie Herkelman
“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#146
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#199
Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#233
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#704
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#13Perry & Co, London
Een goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#114Felix Eyskens
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149G. De Wit
"Flower still life in bacchante vase with a classical background."No longer availableDim. 127 x 96 cmEstimate: € 120 / 200