#541
Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#393
Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
#326
Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#658
Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
#70
An 18 karat white gold necklace with a white and yellow gold pendant occupies a solitaire of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 580/650 -
#276
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#344
Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#491Betty Wachsstock
Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
#137
Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.
A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 2000/2500