Similar lots by type
-
#610
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#614
Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#630
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#548
“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35 -
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#585
Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#540
“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#702
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#602
Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800 -
#657
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#631
Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#637
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#678
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#223
“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#617
“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#705
Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#157
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#607
“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#453
Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#143
Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250 / 300 -
#550
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableDim. h: 45 cm l: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 800 / 1000 -
#490
Een lot van vijf borden van Imariporselein.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#270
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#784
Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#290Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#165
Een parelhalssnoer met 14 karaats roze gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een amethist van ± 12 ct.
Un collier de perles avec fermoir en or rose et serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000