Similar lots by type
-
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#602Dierckx“Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.
“Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Th. Hattier“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#429C. Van Reken“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#779“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#352“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Van Hiel (?)“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#412A. Strybol“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#441Een paar ganzen van Chinees porselein en een olifant gemerkt met roze driehoek.
Paire d’oies en porcelaine de Chine et un éléphant avec la marque au triangle rose.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#280Een 14 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 14 ct sertie de corail.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80 / 150 -
#738Een zuil van groen marmer.
Colonnes en marbre vert.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#19Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#728Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.
Lot de trois pièces de bois pétrifié.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#672GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400 / 600 -
#203Val St. LambertEen art nouveau vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van een zeilboot op een meer. Gemerkt.
Vase art nouveau en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte d’un voilier sur un lac. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#750Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#11Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#229Tiffany & Co.Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50 / 80 -
#650Roskopf PatentEen zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.No longer availableEstimate: € 50 / 100

