Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar August Moreau.
“Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar August Moreau.
“Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar August Moreau.
“Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar August Moreau.

“Meisje met schoen”. Een bronzen beeldje met marmeren voet. Naar Auguste Moreau.

Fille à la chaussure . Une statue en bronze avec socle en marbre. D'après Auguste Moreau.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2306200118.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,97 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #518

    “Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.

    Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #815

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #389

    Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.

    Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.
    No longer available
    Dim. 74 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    Metalen uithangbord met vis.

    Enseigne de magasin en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #552

    Een modern landschap. Op doek.

    Un paysage moderne. Sur toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #256

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 142 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #163
    Jean Boyer, Limoges

    Een groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.

    Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #421
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.

    Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More