Similar lots by type
-
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/180 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#395Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#412
Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.
Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.No longer availableDim. 179 x 59 cmEstimate: € 500/800 -
#330Leo Jordaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#385Greet Rossau
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 72 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#394Simon
“Stilleven met appelen en pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte, pipe et pommes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#370Henri Derians
“Herderin bij haar kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bergère et son troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#355H. Goovaerts
“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#159
“Zeilschip op woelige zee”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
"Voilier sur mer agitée". Huile sur panneau. Signée mais signature illisible. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#109
Een wandconsole in art decostijl van imitatie wortelnootfineer met een lade aan weerskanten.
Console de style art déco imitant le ronce de noyer, ouvrant à un tiroir de chaque côté.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 200/240 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met kleine briljanten en één smaragd met een klein letsel.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de petits brillants et une émeraude avec un petit dégât.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 100/150 -
#323
Een Afrikaans kerststalletje van gesculpteerd ebbenhout. We voegen er een bijltje aan toe.
Etable de Noël africaine en ébène sculpté. Nous ajoutons une petite hache.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#211
“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#61
Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#134
“Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.
"Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#393
Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.
Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#215
Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#331
Een houten schommelpaard. Gedecoreerd met bloemen op het zadel.
Cheval à bascule en bois. Décor de fleurs sur la selle.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/100 -
#339
Een paar modeprenten “La mode illustrée” en een muziekstuk “Festa Octobris.”
Deux images de mode venant de "La mode illustrée " et une oeuvre musicale venant du "Festa Octobris".No longer availableEstimate: € 50/70