Similar lots by type
-
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#544
“Tulpen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tulipes”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#82
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#152
“Herenportret”. Aquarel op papier. Omstreeks 1830. Met originele kader en glas.
“Portrait d’homme”. Aquarelle sur papie. Vers 1830. Avec cadre d’origine et verre.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 150/180 -
#102
Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#334Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#784Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25/40 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#394Maria Rombouts
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#552
“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#779Maria Rombouts
“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#789Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#574SMvH
“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#372Beaumont
“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#542
“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#559Wakalove
“Naakten”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 93.
”Nus”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘93.No longer availableDim. 53 x 53 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#820
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee parels.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 150/250 -
#366
Een paar Engelse notenhouten stoelen.
Paire de chaises en noyer de style anglais.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 50/60 -
#147
Een art deco vrouwenbeeld van zamac en marmer.
Statue d’une femme art déco en régule et marbre.No longer availableDim. 33 x 55 x 16 cmEstimate: € 140/180 -
#704Albano
“Sloep aan de oever.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#702
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#469
Een klein groepje spelende jongetjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Basis hersteld.
Peti groupe d’enfants jouant en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Base réparée.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/80 -
#449
Een projector “Revere Eight”, een fototoestel Altissa, een kleine filmcamera, toebehoren als lichtmeter, montagemateriaal enz. In een lederen reiskoffer.
Projecteur Revere Eight, appareil à photos Altissa, petite caméra, accessoires etc. dans une valise en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#191Louis Vuitton
Een lederen handtas met monogrammotief, model ‘Viva Cité’. Met datacode binnenin. In originele draagtas.
Sac à main en cuir au motif LV, modèle “Viva Cité”. Avec code date à l’intérieur et avec sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#90
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 400/500 -
#410
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en hanger, drie ringen en een versiering met pareltjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, ainsi qu’un pendentif, trois bagues et une décoration aux perles et corail.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 300/350