Other lots in this auction
-
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
Une console en chêne demi-lune à traits incrustés.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#615Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een lot Chinese en Japanse voorwerpen, bestaande uit een schaaltje, een vingerhoed en twee potjes van cloisonné op messing, een verzilverd reliekhoudertje met een voorstelling van Boeddha, een kalebasvormig porseleinen flesje met dekseltje in de vorm van een paardenhoofd, twee spekstenen stempels in doosje en twee monturen van een dolk, waarbij één met een draak en één met een rat.
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.
Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een Chinese snuffbottle met handgeschilderd decor. Onderaan gesigneerd.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois à décor peint à la main. Signature à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 110 / 130 -
#114Een kaart van de provincie Antwerpen anno 1945. Uitgegeven door het provinciebestuur in 1947.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#572“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Permeke’. Kleine beschadiging in het doek
”Marine”. Huile sur toile. Signée: Permeke. Petit dégâts.No longer availableDim. 29 X 41 cmEstimate: € 300 / 500 -
#118Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50

