Other lots in this auction
-
#290
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#278
Een koperen bureaustel bestaande uit twee vierarmige kandelaars en een inktstel met twee (beschadigde) porseleinen recipiënten.
Une garniture de bureau en cuivre comprenant deux candélabres à quatre bras et un encrier à deux récipients en porcelaine, ceux ci sont endommagés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/100 -
#49Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#327
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#193Paul Dubois
“Chanteur florentin”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en gegoten door F. Barbedienne.
”Chanteur florentin”. Une statue en bronze brun. Signée et coulée par F. Barbedienne.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000/1200 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#305
Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.
Un collier long à perles de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#113
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorische figuur.
Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule à la décoration d’une figure allégorique.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 100/120 -
#639
Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80/120