#51
Een staande lamp van gebeeldhouwd en getorst eikenhout.
#768
#680
“Man met manden”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et paniers”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35
Twee zilveren broches, een hanger en een een halssnoer van sterling zilver.
#523
“Post-apocalyptische wezens”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
#473
Een tazza van Imariporselein met messingen monturen en voet, versierd met leeuwenkoppen.
Un tazza en porcelaine Imari à montures en laiton et pied au décor de têtes de lions.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914
#716Wiskemann
#168
”Couple et fleurs”. Deux statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 220 / 280 -
#298
Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.
#504
”Nature morte aux fruits et fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: Menkes.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570
”Vieil homme”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100