Similar lots by type
-
#494
“Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Famille d’Orang-Outan”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#339Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#334Jos Tenoe
“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30/50 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#734
“Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.
”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#559
“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250/300 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#79Nest Martens
“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#519
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.
”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 200/240 -
#534
“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#307Val St-Lambert
Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#678
Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#392
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#634
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400/500 -
#157
Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#691
Drie boeken van het Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar en Jean Stengers.
Trois livres, Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar et Jean Stengers.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#344Frans Boeye
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#337Kaiser
Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
Deux lévriers et une mère et son enfant.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26/30 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/260 -
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160/180