Other lots by Goebel, Germany
-
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#585Goebel, Germany
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#575Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#555Goebel, Germany
“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40/50 -
#455Goebel, Germany
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#525Goebel, Germany
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#495Goebel, Germany
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#485Goebel, Germany
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#630Goebel, Germany
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#465Goebel, Germany
“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#580Goebel, Germany
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#610Goebel, Germany
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#590Goebel, Germany
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Garçon au pommier & Fille au pommier . Deux figurines en biscuit multicolores de la série de M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#510Goebel, Germany
“Am Weinachtsbaum”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2015. First issue 1998. Onderaan gemerkt.
Am Weinachtsbaum. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2015. Premier numéro 1998. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/609 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#480Goebel, Germany
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
“Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#450Goebel, Germany
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
“Gänzelisel”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#440Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#410Goebel, Germany
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#397
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#520
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160/180 -
#43
Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.
Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#645Porcelaine de Baudour
Drie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 100/150 -
#457
Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/80 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#254E. Muller
“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#128
I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160/200 -
#267
Een antieke infanteriesabel.
Un sabre d'infanterie antique.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#57
Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#74A. Van de Putte
“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100/120