Similar lots by type
-
#407ChupicuaroPeriod: 500BC-300ADEen precolumbiaans beeldje van een staand figuur met een ceremoniële hoofdtooi. Met resten van polychrome beschildering. Chupicuaro, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.
A pre-Columbian figurine of a standing figure with a ceremonial headdress. With remains of polychrome painting. Chupicuaro, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
-
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#482Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet. -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA. -
#431DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende figuur met kom. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated figure with bowl. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Purchased in 1975 from Gall. Moderne. -
#478Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12". -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#198Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.
A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base. -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace. -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin. -
#481Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté. -
#186Een salontafel met glazen blad rustend op twee Moorse figuren in kunststof, vermoedelijk Italiaans, circa 1980/90.
A coffee table with a glass top resting on two plastic Moorish figures, presumably Italian, circa 1980/90. -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#228Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A. -
#401ChupicuaroPeriod: 100BC-100ADEen precolumbiaans beeldje van een zittend figuur met armbanden. Colima, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.
A pre-Columbian statuette of a seated figure with arm bands. Colima, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris. -
#438DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady.
Other lots in this auction
-
#387Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.
A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers. -
#172Franz Courtens“Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view." A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#168Éditions studio‘Balloon Rabbit’ Zilveren kunststoffen beeld. Genummerd 186/500 met certificaat. Naar een origineel werk van Jeff Koons. In originele doos.
'Silver Balloon Rabbit' Silver plastic sculpture. Numbered 186/500 with certificate. Based on an original work by Jeff Koons. In original box. -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#253Val Saint LambertEen licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard. -
#204“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#503Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.
An ancestral figure made of carved wood of a seated man. -
#141Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham. -
#502Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken. -
#165Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930. -
#197Een lot van 5 peper- en zoutpotjes met (meestal beschadigde) glazen inzetpotjes, het grootste met lepeltje. Duitse keuren, 800/1000. 160 gram.AR14/2 AR14/3 AR14/4
A lot of 5 salt and pepper shakers with (mostly damaged) glass inserts, the largest with a spoon. German hallmarks, 800/1000. 160 grams. AR14/2 AR14/3 AR14/4.

