Other lots by Corneille
Similar lots by type
-
#742
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#522
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987
“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35 / 55 -
#139
“Meisje met hondjes” & “Meisje met katjes”. Twee geaquarelleerde litho’s naar werken van Arthur John Elsley.
Fille aux chiens & Fille aux chatons . Deux lithographies aquarelles d'après les oeuvres d'Arthur John Elsley.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354Maurice Langaskens
“Le Célibataire”. Een kleurenets. Tweede staat. Gesigneerd buiten de plaat.
Le Célibataire . Une gravure en couleur. Deuxième état. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Thomas RomanPeriod: 1923 - ?
“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#502
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34
Een lot van drie kleurenetsen:- “Het drogen van de was”. Alfred Van Neste. 169/350.- “Interieur”. Albert Geudens. 173/300. - “Gevel bij nacht”. Albert Geudens. 260/300.Allen Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de gravures en trois couleurs: - Séchage du linge . Alfred Van Neste. 169/350. - Intérieur . Albert Geudens. 173/300. - Façade de nuit Albert Geudens. 260/300. Tous signés à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 24; 50 x 40 & 29,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714
“Orpheus”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/30 buiten de plaat.
Orphée . Une gravure. Signée et numérotée 1/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 27 cmEstimate: € 30 / 60 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 88 x 119 & 67 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#724
“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De zeven hoofdzonden beheerst door de dood” van James Ensor. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
Deux eaux-fortes colorées de la série Les sept péchés capitaux gouvernés par la mort de James Ensor. Signée dans la planche et avec une signature apocryphe au crayon.No longer availableDim. 9,5 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#692Thalline (?)
“Masai”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 9/24 buiten de plaat.
Masai . Une lithographie. Signée, datée 1973 et numérotée 9/24 hors planche.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableDim. 110 x 97 cmEstimate: € 200 / 220 -
#582Salvador Dali
“La montre molle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/300 buiten de plaat.
La montre molle . Une lithographie. Signée et numérotée 43/300 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320 / 360 -
#364Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297
Een lot van elf ingekleurde XIXe eeuwse herdrukken van XVIIe en XVIIIe eeuwse kaarten.
Lot de onze réimpressions en couleur du XIXème siècle de cartes du XVIIème et du XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#459
“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
Église paroissiale de Saint-Wilibrordi . Une gravure ancienne. Vers 1700.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#509Klatt
“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#327
Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#589
Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#654
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘L. Ury’.
Paysage . Technique mixte sur papier. Signé L. Ury .No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#723Bell & Howell
Een oude filmcamera in tas.
Une vieille caméra dans un sac.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#490Bob De Moor
“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#369
“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘SMvH’.
Nature morte aux fleurs . Technique mixte sur papier. Monogrammé SMvH .No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#36
Een grenenhouten meesterstuk in de vorm van een tweedeursgarderobe met een lade onderaan.
Un meuble de maitrise en pin sous la forme d'une armoire à deux portes avec un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686
Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#524
Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs avec un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#721
Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60 / 80