Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
Auguste De Wever
Period: 1836 - 1910

“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
Dim. h: 30 cm
SKU: 3008220198.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    “De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.

    "Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.
    No longer available
    Dim. H:54cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #558
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.

    "Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een indische bronzen bel.

    Cloche indienne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    “Marianne”. Een kleine bronzen buste.

    "Marianne". Un petit buste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352

    “Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.

    "Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    “Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.

    "Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #537

    “Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.

    "Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 140
  • #88

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #107

    Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.

    Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #507
    Pierre Lenordez
    Period: 1815 - 1892

    “Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.

    "Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #473

    Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.

    Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een bronzen Boeddha.

    Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #133

    Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.

    Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.
    No longer available
    Dim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531

    Twee geschilderde grote houten beelden.

    Deux grandes statues en bois peint.
    No longer available
    Dim. h: 78 - 82 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #498
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.

    Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #425

    Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.

    Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H: 11 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #463

    “Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.

    "Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517
    Kitty

    “Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.

    "Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    F. Van Baden

    “Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.

    "Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #21

    “Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.

    "Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #629

    Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.

    Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #347

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192
    J. Bonalini

    “Lezende Joodse man.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Lecteur juif." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #93

    “Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

    "Patineur de foudre". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75

    Een opgezette steenmarter.

    Une fouine empaillée.
    No longer available
    Dim. H:19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #289

    Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.

    Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.
    No longer available
    Dim. H:6-27cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #438

    Een zeldzaam bronzen beeldje met voorstelling van Shiva.

    Une rare statue en bronze représentant Shiva.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #610

    Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.
    No longer available
    Dim. 98,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315
    nf

    Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.

    Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #214

    “Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.

    "Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More