Similar lots by type
-
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#332
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
“Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/75 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#535Afrika
Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#300
Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#351
Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#21A. De Wever
Bronzen jardinière. Tijdperk Napoléon III.
Jardinière en bronze. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#695
Een armband in de vorm van een slang en een slavenarmband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en forme de serpent et un bracelet d’esclave en argent 925‰.No longer availableDim. 99,87 gEstimate: € 100/150