Similar lots by type
-
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#475
Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#244
“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#403Limoges
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#156
Een buffetkast in Napoleon III-stijl van wortelnootfineer en parquetterie met een grijs marmeren blad. De deur en de hoekpanelen versierd met een fijn ingelegd decor van een bloemenvaas en instrumenten op een zwartgelakte achtergrond. De deur wordt geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes en het geheel is afgewerkt met verguld bronsbeslag.
Un buffet style Napoléon III en placage de racine et parqueterie et à tablette en marbre gris. La porte et les panneaux de coins ont un décor incrusté de vase et instruments sur fond en laque noir. La porte est flanquée de deux colonnes cannelées et l’ensemble est terminée par des ornements en bronze doré.No longer availableDim. 117 x 127 x 49 cmEstimate: € 1500/2000 -
#406
Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Een vleesbestek van zilver en been. Gemerkt. AG London. Jonge Victoria.
Un couvert à viande en argent et os. Porte la marque AG London. Jeune Victoria.No longer availableDim. Lengte 41,5 cmEstimate: € 40/60 -
#727Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tien albums.
”Suske en Wiske”. Un lot de dix albums.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#656
Een paar fauteuils in Régencestijl.
Deux fauteuils, style Régence.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000/4500 -
#164
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Jeune fille dans le jardin”. Huile sur toile. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. 92 x 54 cmEstimate: € 250/350 -
#72
“Geloofd zij Jezus Christus”. Een ingelijste devotieplaat met goudpapier. Volkskunst, omstreeks 1900.
”Geloofd zij Jezus Christus”. Une plaquette de consécration encadrée avec la feuille d’or. Art populaire, +- 1900.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 80/100 -
#150
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000/3500